شناخت مزایای فعالیت‌های داوطلبانه در قالب یک همایش

  •  

در رسانه‌ها

ایسنا/اصفهان نخستین همایش استانی “کار داوطلبانه، کسب مهارت، موفقیت شغلی” همزمان با روز جهانی داوطلب سیزدهم آذر ماه در محل تالار ادب اصفهان برگزار ‌می‌شود.

دبیر پویش پیشتازی (همایش “کار داوطلبانه، کسب مهارت، موفقیت شغلی”) در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: نخستین همایش کار داوطلبانه، کسب مهارت، موفقیت شغلی با هدف شناسایی مزایای فعالیت های داوطلبانه و مبتنی بر مهارت، ایجاد راه حلی نوین برای شناسایی استعدادها، به دست آوردن رزومه شغلی و شبکه سازی تخصصی آن برگزار خواهد شد.

پرهام برومند با تاکید بر اهمیت فعالیت‌های داوطلبانه مهارت محور و معرفی پویش پیشتازی، توضیح داد: در این رویداد تلاش بر این است تا ضمن معرفی پویش پیشتازی به عنوان حرکتی از فعالیت‌های داوطلبانه در حوزه اقتصاد، در رابطه با کارهای داوطلبانه و مبتنی بر مهارت گفت و گو شود.

وی افزود: از اصلی ترین محورهای برگزاری این همایش معرفی و ترویج فرهنگ فعالیت داوطلبانه مبتنی بر مهارت است.

دبیر پویش پیشتازی با بیان سخنران محور بودن این رویداد تصریح کرد: نحوه اصلی برگزاری همایش کار داوطلبانه، کسب مهارت، موفقیت شغلی سخنرانی است، اما این به معنای ارتباط یک طرفه نیست زیرا در پایان امکان پرسش و پاسخ میان شرکت کنندگان و اساتید نیز وجود دارد.

برومند سخنرانان این همایش را علیرضا نبی (صنعتگر و کارآفرین اجتماعی)، کوروش خسروی (رئیس مرکز پژوهشها و مطالعات شورای اسلامی شهر اصفهان)، عبدالحسین ساسان (استاد ومحقق دانشگاه اصفهان در فعالیت های داوطلبانه)، پرهام برومند (دبیر پویش ) و فاطمه اکبرزاده (مدیر خانه جوان) معرفی کرد.

وی با اشاره به برنامه ها جانبی این همایش، افزود: براساس برنامه ریزی های انجام شده در رویداد کار داوطلبانه، کسب مهارت، موفقیت شغلی تفاهم نامه ای سه جانبه میان پویش پیشتازی، اداره کار و سازمان فنی وحرفه ای به امضا خواهد رسید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =